top of page

Aromaterapinis inhaliatorius “At Your Desk” (darbui, studijoms, stresui malšinti)

00105
€28.00
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Jautėsi nerami ir prislėgta? Sėdėdama prie darbo stalo jauti, kad esi linkusi atidėlioti darbus? Bijai artėjančio susitikimo su savo viršininku? Giliai įkvėpk aromaterapinio inhaliatoriaus „Prie darbo stalo“, kad nusiramintum, prablaškytum mintis ir pasijustum pakylėta!


Rekomenduojama ir naudinga, kai juntama:

  • Stresas ir nerimas, kuriuos sukelia nesaugumo jausmas arba išorinės aplinkos spaudimas;
  • Slogi nuotaika;
  • Motyvacijos stoka, bendras dirglumas;
  • Bendras nuovargis;
  • Sinuso užgulimas;
  • Nervinis skrandžio sutrikimas.
Šie aromaterapiniai inhaliatoriai yra įkvėpti tradicinių tajų inhaliatorių. Stiklainiai pripildyti ekologiškų aromatinių prieskonių, naudojamų tradicinėje kinų medicinoje ir sumaišyti su ekologiškais eteriniais aliejais, randamais medicininėje prancūzų aromaterapijoje.


Kaip naudoti?

Stiklainį laikykite 7-10 cm atstumu nuo nosies ir giliai įkvėpkite per 4 sekundes. Tada lėtai iškvėpkite per 6 sekundes. Jei reikia, pakartokite iki 3 kartų.

Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir karščio. Užtenka maždaug 3 mėnesiams, priklausomai nuo naudojimo dažnumo. Po kiekvieno panaudojimo būtina sandariai užsukti dangtelį. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nerekomenduojama nėščioms ir žindančioms.


Sudedamosios dalys:

  • Citrina (Citrus limon)
  • Citrinžolė (Cymbopogon flexuosus)
  • Eukaliptas (Eucalyptus globulus)
  • Kamparas (Cinnamomum camphora)

Aromatinės natos: citrinos, gaivios, vėsios ir stiprios
Veganiškas・Nebandytas ant gyvūnų・Sukurtas moterų・Ekologiškas・Rankų darbo

Išgauta iš augalų, pagrįsta mokslu.

Įkvėptos terapinės augalų galios ir derindamos su sąmoningo kvėpavimo praktika, "Madison + Green" kuria aromaterapijos priemones, kurios gali pagerinti psichologinę savijautą.
Nešiokitės šiuos aromaterapijos įrankius su savimi visur ir naudokite juos norėdamos nusiraminti ar numalšinti juntamą stresą!


Aromaterapeuto pastabos apie šį kvapą

Buvo atlikta daugybė tyrimų, rodančių, kad žmonių dėmesio trukmė vis trumpėja. Dažniausiai iki 10–15 minučių, nes ją veikia tokie kasdieniai trukdžiai, kaip el. paštas, žinutės ir socialiniai tinklai.

Be to, dėl technologinės pažangos žmonės tampa vis labiau užsiėmę ir jaučia didesnį spaudimą užbaigti savo darbą kuo sparčiau. Kadangi privatus gyvenimas yra vis labiau matomas viešai, o iš žiniasklaidos sklinda begalė informacijos, atsiranda noras neatsilikti nuo greito pasaulio. Taigi, natūralu, jog tampa sunku nesijausti prislėgtam.

Nuotaiką pakeliantys citrinų ir raminamieji citrinžolių eteriniai aliejai kartu su eukalipto bei kamparo aliejais sukuria magišką energijos suteikiančio, tačiau raminančio aromato balansą, leidžiantį čia ir dabar įjungti atstatymo mygtuką dirbant ar studijuojant.


🚛 Užsakyta prekė išsiunčiama per 1-2 d.d. nuo užsakymo gavimo. Lietuvoje per kurjerius pristatoma per 1-2 d.d.

🛫 Pristatymas į užsienį vykdomas per Lietuvos paštą. Priklausomai nuo šalies užtrunka 7-14 d.


Išsaugoti prekę
lasas_3 copy.png
ATSILIEPIM

imai

a8.png
a7.png
a6.png
a9.png
bottom of page