top of page

RENGINYS - gaLiu moterų vakaras „Žydėk!”

00127
€39.00
Nėra sandėlyje
1
Prekė detaliau

Mieloji, šįkart kviečiu tave į GĖLIŲ vakarą!! Tai bus grožio, švelnumo ir dėmesio sau vakaras. Juk reikia pripažinti, kad gyvenime mums neretai tenka pamiršti gležnumą ir atstatyti savo tvirtus pečius.

Tad šįkart ne apie tai. Kaip ir kiekvieną kartą, skirsime dėmesio SAU, savo moteriškumui ir lengvumui, kurie puikiai dera su vidiniu tikėjimu savimi, ryžtu ir drąsa kurti tokį gyvenimą, kokio trokšti. Pokytis įvyksta tik santykyje, tad "atsinešk" su savimi ketinimą, norą konkrečiam pokyčiui ir šioje aplinkoje jis tikrai gaus impulsą būti įgyvendintam!

Šiltą vasaros vakarą pasinersime į moterišką bendravimą, jaukią atmosferą, nuostabias spalvas ir... gėlių žiedus :)


Data ir laikas: 2024 m. birželio 30 d., 18-22 val.

Vieta: Japoniškas sodas, adresu Linkmenų g. 2A, Vilnius (priklausomai nuo orų renginys vyks ant liepto arba pavėsinėje)

Aprangos kodas: vasara

Programoje numatyta:

  • Floristės, dekoratorės ir kvalifikuotos pedagogės Inesos Borkovskos programa apie gėles – išmoksime jas komponuoti, kas leis pačioms kurti puokštes ir parduotuvėje rinktis ne tik jau sukurtas kompozicijas. Taip pat išmoksime tinkamai prižiūrėti skintas gėles, kad jos kuo ilgiau mus džiugintų ir puoštų namus vazose;
  • Individualių puokščių su Inesa kūrimas! Kiekviena savo puokštę išsineš dovanų.
  • Vilmos Sirvydienės - sveikatingumo mentorės, naujos kartos įpročių su premium aromaterapija entuziastės pranešimas, kuriame ji atskleis kaip kvapai gali padėti mums kasdienybėje gyventi su mažiau sintetikos, daugiau gamtos sprendimų. Kaip tai gali padėti sutvarkyti emocinę sveikatą, miego kokybę ir netgi prailginti gyvenimą.
  • Akustinė Tado Rimgailos programa, pritariant gitarai.
  • Lengvi užkandžiai, gėrimas, vertingos dovanos ir papildomos staigmenos!


Kaina: 39 eur/asm.

Perkant 2 bilietus ir daugiau, kaina dar palankesnė!


Pastaba Nr.1: pranešus apie nenumatytas aplinkybes ir tai, kad negalėsite dalyvauti renginyje likus mažiau nei 48 val., bilietai ir pinigai už juos negrąžinami.

Pastaba Nr.2: enginio metu bus įamžintos akimirkos foto ir video formatu, siekiant pasidalinti prisiminimais su renginio dalyvėmis, soc. tinkluose ir žiniasklaidoje.

Pastaba Nr.3: vietų skaičius ribotas ir negalės būti koreguojamas paskutinę akimirką :)

Išsaugoti prekę
lasas_3 copy.png
ATSILIEPIM

imai

a8.png
a7.png
a6.png
a9.png
bottom of page