top of page

"gaLiu moteris" - LAPKRIČIO numeris

00120
€5.00
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Lapkričio numeryje nusprendžiau sutalpinti kiek įmanoma daugiau spalvų, jaukumo ir šilumos! Pradedant straipsniu apie šokoladą ir prisijungusios gydytojos komentaru, kuris ne tik patvirtino mano surinktą informaciją, bet ir ją papildė. Būtinai perskaityk, nes ten rasi atsakymą, kaip ir deserto neatsisakyti, ir dar laimingesne tapti!

Desertų skiltyje dar daugiau šokolado! Tokio sodraus, gardaus ir netgi sveikatai palankaus. Gali būti tikra, kad jei pagaminsi bent 1 jų sau, šeimai ar draugams, norėsis šokti iš laimės! :) Na, o numerio pabaigoje, kaip visuomet net 2 podcast'ai, kurie neabejotinai paskatins gyventi ryžtingiau, drąsiau, atsiriboti nuo aplinkos poveikio ir kurti tokį gyvenimą, kuris džiugins TAVE.


Taigi, ŠIAME NUMERYJE:

Straipsnis apie jo didenybę ŠOKOLADĄ. Jame daug įdomių faktų ir kitoks pateikimo formatas:

  • Kas sukelia priklausomybę šokoladui?
  • Valgyti ar nevalgyti? (apie poveikį sveikatai ir nuotaikai)
  • Ką daryti, kai šokoladas tampa priklausomybe?
  • Kam turime dėkoti už galimybę valgyti šokoladą kasdien?
  • Apie šokolado rūšis.
  • Įdomūs faktai apie šokoladą.

Šįkart parengtą straipsnį skaitė, patvirtino faktus ir savo mintimis sutiko pasidalinti "Inovatyvios dietologijos centro" gydytoja dietologė Dalia Petrauskienė.


Net 4 puikūs receptai:

1. Naminė, sveikatai palanki Nutella, kurią pamils ir vaikai, ir suaugę!

2. Trigubai šokoladinės bandelės;

3. Šokoladiniai saldainiai su avietėmis ir migdolų kremu + bonusas!!! Aprašymas, kaip profesionaliai paruošti šokoladą saldainiams ir plytelėms;

4. Brownie sausainiai su mascarpone kremu ir vyšniomis.

Tikiu, kad išmoksi ne vieną naują dalyką, o skonių deriniai labai maloniai nustebins!


2 itin profesionaliai parengti podcast'ai:

Pirmasis pokalbis su naujų restoranų konceptų kūrėja Laura Taučiūte. Tai be galo daug pasiekusi ir eilę įspūdingų projektų įgyvendinusi moteris, kuri pasidalino savo sėkmėmis ir nesėkmėmis. Savo požiūriu į darbą, kūrybą ir žmones. Savo būdais nepalūžti, kai net akivaizdžiai genialų projektą tenka uždaryti. Tai ir dar daugiau motyvuos, o Lauros švelnus balsas tikrai sušildys!

Antrasis - su Evelina Urbanovičiene, iš Instagram'o žinoma kaip "ponia su šluoste". Pokalbis su Evelina privers ne kartą nusišypsoti, nebijoti pokyčių ir nekreipti dėmesio net kai artimiausios aplinkos žmonės nepagarbiai atsiliepia apie Tavo profesiją. Turėti stubūrą, paprasčiau žiūrėti į gyvenimą ir su meile bei žiupsniu humoro į šeimą.


Įsigydama žurnalą, iškart sulauksi laiško su nuoroda. Tokiu būdu pateksi į specialų puslapį, kuriame visas žurnalo turinys pateiktas estetiškai, įdomiai ir infografiškai.


El. žurnalas "gaLiu moteris" yra apie moters savirealizaciją ir gebėjimą gyventi džiaugsmingiau! Visas turinys kuriamas su mintimi apie tai, kad skaitydama jaustumeisi suprasta, įkvėpta ir motyvuota.

Pradėjusi skaityti straipsnius, gaminti šiuolaikiškus desertus ir klausydama neapsakomai motyvuojančių podcast'ų, pasijausi įkvėpta pasirūpinti savimi. Patenkinti ne tik bazinius, bet ir aukštesnius savo poreikius. Iš kurių bene daugiausiai džiaugsmo ir malonumo teikiantis - savirealizacija! Ji kiekienai ateina skirtingai - per kūrybą, atsidavimą šeimai, tarnystę, savanorystę, darbą ir kt.

Ar jau žinai kas labiausiai motyvuoja ir įkvepia Tave??

Išsaugoti prekę
lasas_3 copy.png
ATSILIEPIM

imai

a8.png
a7.png
a6.png
a9.png
bottom of page