top of page

"gaLiu moteris" - RUGSĖJO numeris

00116
€5.00
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

RUGSĖJO NUMERYJE:

Straipsnis apie cukraus pakaitalą ksilitolį. Nes viskas prasideda nuo mūsų sveikatos! Jei gerai jausimės, turėsime energijos ir sau, ir šeimai, ir darbams. Tad jis skirtas išsamiai pristatyti kas tai per produktas, kaip naudojamas, kaip juo pakeisti cukrų desertuose ir kokius "už ir prieš" turi, vertinant poveikį sveikatai. Straipsnio turinį pakomentavo gydytojas dietologas Evard Grišin, tad tikrai gausi glaustą ir išsamią informaciją apie tai, kaip šio produkto dėka galima sau padėti paįvairinti mitybą ir sumažinti insulino šuolius organizme.

Net 4 puikūs receptai:

  • Citrininis keksas su 2 skirtingais kremais (baltyminis ir kreminio sūrio). Jame net 3 biskvito paruošimo variantai - su kvietiniais miltais ir cukrumi, su kvietiniais miltais ir ksilitoliu, su miltais be glitimo ir ksilitoliu.
  • Mano mėgstamiausias miltų be glitimo mišinys - labai plačiai pritaikomas, be krakmolų ir sveikatai palankus!
  • Sausainiai su riešutais ir šokoladu. Taip pat 2 variantai - su cukrumi ir be jo.
  • Matcha panna cotta su mangais ir pasifloromis - kreminė ir gaivi!

2 itin profesionaliai parengti podcast'ai:

Pirmasis, debiutinis mano pokalbis su absoliučiai nuostabia moterimi, sertifikuota etiketo ekspertė ir lektore, mama, žmona, sese ir drauge - Indre Sapagovaite Briedeliene!

Antrasis - su brandų stratege Sonata Šulce. Kokia originali, drąsi, nestandartinio mąstymo moteris! Tokia sąmoninga, kad drąsiai galėtų tapti mindfulness ambasadore ir ne dėl to, kokius diplomus įgijo, o kaip išties gyvena, kokius pasirinkimus daro, kaip jau 15 metų kuria bendrą gyvenimą su savo vyru ir kokias vertybes SAVO pavyzdžiu skiepija auginamoms net 2 mergaitėms - Anai ir Kotrynai.


Įsigydama žurnalą, iškart sulauksi laiško su nuoroda. Tokiu būdu pateksi į specialų puslapį, kuriame visas žurnalo turinys pateiktas estetiškai, įdomiai ir infografiškai.


El. žurnalas "gaLiu moteris" yra apie moters savirealizaciją ir gebėjimą gyventi džiaugsmingiau! Visas turinys kuriamas su mintimi apie tai, kad skaitydama jaustumeisi suprasta, įkvėpta ir motyvuota.

Pradėjusi skaityti straipsnius, gaminti šiuolaikiškus desertus ir klausydama neapsakomai motyvuojančių podcast'ų, pasijausi įkvėpta pasirūpinti savimi. Patenkinti ne tik bazinius, bet ir aukštesnius savo poreikius. Iš kurių bene daugiausiai džiaugsmo ir malonumo teikiantis - savirealizacija! Ji kiekienai ateina skirtingai - per kūrybą, atsidavimą šeimai, tarnystę, savanorystę, darbą ir kt.

Ar jau žinai kas labiausiai motyvuoja ir įkvepia Tave??

Išsaugoti prekę
lasas_3 copy.png
ATSILIEPIM

imai

a8.png
a7.png
a6.png
a9.png
bottom of page