top of page

"gaLiu moteris" - SPALIO numeris

00117
€5.00
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Šis numeris labai... KARAMELINIS! Savo spalvomis, straipsnio temos giliu ir "sodrumu", pasirinktos specialistės profesionalumo ir kompetencijos lygmeniu, receptų skoniais ir poskoniais. Na, ir žinoma, podcast'ais! Vienas - tarsi saldi rudens melodija. Kitas - kardinaliai kitoks, bet tuo pačiu paliečiantis eiles gyvenimiškų ir svarbių temų. Kai kuriose vietose tikiu, kad supurtantis.

SPALIO NUMERYJE:

Straipsnis apie SAVIREALIZACIJĄ:

  • Kas tai yra?
  • Kuo pirmiausia reikia pasirūpinti, kad galėtum siekti savirealizacijos?
  • Ar jos siekti gali tik išrinktieji?
  • Ką moteriai reiškia savirealizacija? Mokslinio ir pačių moterų paaiškinimo palyginimas.
  • Kas bendra tarp save realizavusių žmonių?
  • Kaip savirealizacija siejasi su gyvenimo prasme ir jausmu, jog jis vertas gyventi? (japonų pavyzdys ir knygos rekomendacija).

Šįkart parengtą straipsnį skaitė ir savo mintimis sutiko pasidalinti nepaprastai daug gyvenime pasiekusi ir patyrusi geštalto psichoterapeutė (EAGT, LGA), lektorė, supervizorių programos dalyvė Irena Lazauskienė.


Net 4 puikūs receptai:

1. Karamelė Dulce de leche;

2. Karamelinis sūrio pyragas su moliūgų kremų;

3. Moliūgų blyneliai (2 variantai - kvietiniai ir be glitimo);

4. Šilkiniai juodojo šokolado putėsiai.

Tikiu, kad išmoksi ne vieną naują dalyką, o skonių deriniai labai maloniai nustebins!


2 itin profesionaliai parengti podcast'ai:

Pirmasis pokalbis su pianiste Ieva Dūdaite-Radžiūne. Girdėjau ne vieną jos interviu, mintinai žinau karjeros kelią ir pasiekimus, bet po šio pokalbio supratau, kad visa tai tik ledkalnio viršūnė, lyginant su tuo, koks lobis jos viduje! Esu tikra, kad užsikrėsi noru kasdien norėti keltis iš lovos, šypsotis ir gyventi džiaugsmingiau!

Taip pat susipažinti su Lietuvoje puikiai žinoma ir gerbiama odontologe Valentina Kvaraciejiene. Ji be galo ryžtinga, tvirtą nuomonę turinti ir aiškiai už moterų poreikių prioretizavimą pasisakanti asmenybė!


Įsigydama žurnalą, iškart sulauksi laiško su nuoroda. Tokiu būdu pateksi į specialų puslapį, kuriame visas žurnalo turinys pateiktas estetiškai, įdomiai ir infografiškai.


El. žurnalas "gaLiu moteris" yra apie moters savirealizaciją ir gebėjimą gyventi džiaugsmingiau! Visas turinys kuriamas su mintimi apie tai, kad skaitydama jaustumeisi suprasta, įkvėpta ir motyvuota.

Pradėjusi skaityti straipsnius, gaminti šiuolaikiškus desertus ir klausydama neapsakomai motyvuojančių podcast'ų, pasijausi įkvėpta pasirūpinti savimi. Patenkinti ne tik bazinius, bet ir aukštesnius savo poreikius. Iš kurių bene daugiausiai džiaugsmo ir malonumo teikiantis - savirealizacija! Ji kiekienai ateina skirtingai - per kūrybą, atsidavimą šeimai, tarnystę, savanorystę, darbą ir kt.

Ar jau žinai kas labiausiai motyvuoja ir įkvepia Tave??

Išsaugoti prekę
lasas_3 copy.png
ATSILIEPIM

imai

a8.png
a7.png
a6.png
a9.png
bottom of page