Prenumeruojamas E-leidinys
Labas,
gaLiu moterie,
MIELA
Ačiū labai už tikėjimą ir pasitikėjimą manimi! Esi viena pirmųjų, gavusių šį laišką ir prieigą prie slapto puslapio, todėl iš visos širdies tai vertinu ir padarysiu viską, kad pateisinčiau lūkesčius!
Nusprendžiau kiekvieną mėnesį išleisti šį el. leidinį, kuriame temos apims moters fizinės ir emocinės gerovės (ang. wellness), mitybos, palaikymo (ang. women-empowerment), motyvacijos, tobulėjimo (ang. self-improvement), antreprenerystės (ang. entrepreneurship), bendrystės (ang. community), gyvenimo balanso (ang. life balance) ir kitas svarbias temas.
Puikiai suprantu, kad mus visas sieja daugiau ar mažiau panašūs dalykai - mes trokštame jaustis reikalingomis, tobulėti, realizuoti save per kūrybą, darbus arba šeimą, jaustis laimingomis, gražiomis! Visa savo esybe patirti KASDIENĮ jausmą, jog gyvenimas nuostabus, jis turi prasmę ir ŠVIESIĄ ATEITĮ. Beje, tuo tiki ir japonai, kurie laimę randa itin smulkiuose dalykuose, suteikiančiuose didelį pasitenkinimą, džiaugsmą ir egzistavimo prasmę. Jie tai vadina ikigai-kan – ši sąvoka neturi trumpo, konkretaus vertimo, tačiau būtent to linkiu kiekvienai mūsų! Juk mes – gaLiu moterys ir mes TIKRAI GALIME! ☺
Taigi, dar kartą dėkoju ir kviečiu skaityti, ragauti, klausyti ir žiūrėti pirmąjį el. “gaLiu moteris” leidinį! Tavo dėka, iš lėto pradės pildytis mano svajonė - žodinę, rašytinę ir vizualiąją komunikaciją paversti savo profesija, savo gyvenimu.
šiame
KAS LAUKIA
e-leidinyje?
1
TEMINIS
straipsnis
Straipsnis temomis, kurios vienaip ar kitaip susijusios su moters fizine ir emocine gerove, mityba, savirealizacija, gyvenimo balansu, tobulėjimu, antrepreneryste ir kt.
Visuomet kviečiu palikti grįžtamąjį ryšį ir siūlyti TAU rūpimas temas!
1
SPECIALISTO
komentaras
Specialisto komentaras po mano surinkta informacija ir pasidalintomis mintimis.
Pirmame leidinyje parašiau straipsnį, susijusį su mityba, todėl atitinkamai pasirinktas specialistas yra aukštos kvalifikacijos gydytojas dietologas. Kitoms temoms kalbinsiu psichoterapeutus, asmeninio augimo ir kitus specialistus.
4
receptai
4 receptai – po 1 kiekvienai mėnesio savaitei (arba 2, jei pasirinkai pirmąjį planą).
Kartais per maistą rūpinsimės savo kūnu, o kartais tiesiog švęsime gyvenimą su gardžiu kąsniu burnoje!
Visuomet stengsiuosi pažvelgti kūrybiškai, pasiūlyti skirtingo sudėtingumo receptus. Tam, kad būtų įdomu pažinti naujus skonius ir tuo pačiu išmokti naujų dalykų, tobulėti.
1
VIDEO
tinklalaidė
Kokybiškas, profesionaliai parengtas video įrašas su itin stipria, savo asmenybe ir darbais/kūryba išsiskiriančia moterimi, kuri jau patyrė tapimo mama kelionę.
Joje TOKS begalinis įkvėpimas ir motyvacija! Tiek išminties ir tuo pačiu gyvenimiško paprastumo. Esu tikra, kad liksi sužavėta ir tuo pačiu paliesta.
"Žinau, kad gaLiu" plane yra antra tinklalaidė. Jei norėtum pakeisti planą, parašyk man žinutę!
Svarbiausi pokyčiai visuomet prasideda nuo savęs, todėl pirmajam leidiniui pasirinkau parašyti apie mitybą ir saldumą.
Vasarą pajutusi energijos trūkumą, apatiją, niūras nuotaikas ir atlikusi tyrimus, sulaukiau rezultatų, kurie parodė visos eilės hormonų disbalansą mano organizme. 1/3 gydytojos rekomendacijų sudarė mitybos pokyčiai. Gali įsivaizduoti, kaip sunku buvo atsisakyti saldžių pusryčių!? Visgi gaLiu patikinti, jog nėra nieko neįmanomo!
Žinoma, desertai visiškai iš mano gyvenimo nedingo – tik paskatino dar daugiu domėtis apie galimus ir sveikatai palankesnius jų variantus. Parengiau straipsnį apie cukraus pakaitalą ksilitolį: kokia tai medžiaga, kur ksilitolį galima naudoti. Šiame mėnraštyje rasi patarimų, kaip ksilitolį galima naudoti desertuose bei kepiniuose, receptų, kuriuose iškart galėsi pritaikyti šias žinias, bei gydytojo dietologo Edvard Grišin komentarą apie šį cukraus pakaitalą.
Kviečiu kartu su kokybišku desertu kurti gražius bei prasmingus ritualus bei linkiu įdomaus skaitymo!
Ksilitolis
STRAIPNIS
Na, prisipažink, kiek kartų vardan savęs ar šeimos narių bandei pakeisti cukrų įvairiausiais natūraliais ir nenatūraliais saldikliais? Ar visada pavyko ištarti visus "...-olius"? Ar nebuvo sunku susigaudyti jų pasiūloje ir panašumuose, skirtumuose? O dar visi tie bandymai, per kuriuos kartais pavyksta, o kartais tenka pripažinti, jog gavosi nesąmonė?
Labai tikėtina, jog jau esi bandžiusi ksilitolį arba kitaip vadinamą beržų cukrų. Parengiau išsamų straipsnį apie jį, jo naudojimą ir (ne)naudas. Taip pat patarimus, kaip sėkmingai juo pakeisti cukrų desertuose. Lyginant su kitais pakaitalais, ksilitolis turi gan daug privalumų, tad kviečiu su jais susipažinti!
morisfoto/Shutterstock
Citrininis keksas
1 RECEPTAS
INGREDIENTAI (jie visi turi būti kambario temperatūros!):
200 g sviesto
150 g cukraus (arba ksilitolio)
3 dideli kiaušiniai
180 g kvietinių miltų (arba beglitimių mišinio)
30 g bulvių krakmolo
1 citrinos žievelė
100 g citrinos sulčių
6 g kepimo miltelių
2 RECEPTAS
Mano mėgstamiausias beglitimių miltų mišinys
INGREDIENTAI
55 g kukurūzų miltų
55 g ryžių miltų
35 g migdolų miltų
35 g avižinių miltų
Visus miltus sumaišyti prieš įdedant į ruošiamą kepinio tešlą.
Taip pat labai rekomenduoju įdėti 3g ksantano dervos, kaskart kai naudojate šį ar kitą miltų be glitimo mišinį. Nors skamba labai mistiškai, tai absoliučiai natūralus ir saugus produktas, kurio galite rasti, pvz. ČIA.
gaLiu
podcast #1
Pirmasis, debiutinis mano pokalbis su absoliučiai nuostabia moterimi, sertifikuota etiketo ekspertė ir lektore, mama, žmona, sese ir drauge - Indre Sapagovaite Briedeliene! Tiesiog netvėriau džiaugsmu, kai Indrė sutiko dalyvauti bei palaikyti mano sumanymą, o dabar su didžiuliu pasididžiavimu dalinuosi su tavimi!
Šįkart nekalbėjome kaip reikia sudėti rankas ar kokio ilgio suknelę pasirinkti einant į darbo pokalbį. Tačiau palietėme temas, kurios ne kartą sugraudino mus pačias:
-
Ką atneša kūryba?
-
Kas padeda suprasti kuria linkme judėti, ar esi savo vietoje?
-
Ką darant galima pasiekti trokštamų rezultatų?
-
Ar svajonės kainuoja?
-
Ar sustoti arba atidėti reiškia pralaimėti?
-
Kaip realybėje atrodo darbo ir motinystės derinimas?
-
Kokios reikšmingiausios motinystės pamokos?
-
Ką reiškia jausmas, kai atrodo, jog „net oras ne mano“?
-
Kodėl svarbu judėti, sportuoti?
-
Ar svarbu turėti savo bendruomenę?
-
Kokie didžiausi Indrės „gaLiu momentai“?
-
Kaip įveikti savo baimes ir ką tai atneša?
Galėčiau dar rašyti ir rašyti, nes Indrė - vienareikšmiškai gaLiu moteris iš didžiosios raidės! Visgi, mano miela, palieku malonumą viską išgirsti ir pasikrauti milžiniško įkvėpimo tau pačiai!