top of page

Pokytis įvyksta tik santykyje

gaLiu renginiai

gaLiu renginiai vyksta periodiškai - Vilniuje kas 1.5-2 mėnesius ir kituose pagal numatytą planą.

Šių renginių tikslas yra sukurti terpę, kurioje moterys gali susiburti, įkvėpti ir palaikyti viena kitą. Besidalindamos patirtimi, susitikdamos, pasiryždamos pirmiesiems pokyčiams (požiūrio, elgsenos, savęs puoselėjimo ir kt.), moterys įsitikina kokį svarbų virsmą gali išgyventi.

IMG_2794.jpg

gaLiu renginių formatas

Kiekvienas gaLiu renginys yra vis kitoks. Visgi juos apjungia keli esminiai dalykai:

  • temos - jos visos yra apie moterį ir įprastoje kasdienybėje naudingus dalykus. Nors pačios temos labai skirtingos, jas apjungia tikslas įkvėpti moterims tikėjimo ir pasitikėjimo savimi, ryžto ir drąsos kurti tokį gyvenimą, kokio jos trokšta, skatinti siekti balanso visose srityse, palydėti pokyčių kelyje;

  • rubrika "1 gaLiu ir 1 noriu", kuria siekiame padėti moterims užmegzti gilesnius ir labiau ilgalaikius santykius. Į kiekvieną renginį kviečiame moteris "atsinešti" po vieną savo "galiu" ir vieną "noriu", kad galėtų mainytis su kitomis moterimis ir tokiu būdu labai efektyviai išspręsti savo rūpimus klausimus, gauti impulsą ar idėją norimam pokyčiui, arba tiesiog surasti bendraminčių;

  • jauki, šviesi ir maloniai nuteikianti aplinka.

Visi renginiai skelbiami ir bilietai parduodami čia:

Bendradarbiavimo galimybės

Kviečiame bendradarbiauti!

Įvairių sričių specialistus ir lektorius, norinčius pristatyi temas mūsų organizuojamuose renginiuose. Jos visuomet yra orientuotos į moters tikėjimo ir pasitikėjimo savimi skatinimą, fizinės ir emocinės gerovės stiprinimą, gyvenimo kokybės gerinimą. 

Taip pat kviečiame įmonių atstovus, kurių produktus renginių dalyvės gali išbandyti ir gauti dovanų, bei didesnių ir mažesnių miestų atstovus, dėl tokių renginių organizavimo juose.

Mums labai svarbus yra tinkamas požiūris, santykys ir kokybė, tad galinčius tai užtikrinti, maloniai prašome susisiekti el. pašto adresu galiushop@gmail.com.

IMG_2795.jpg

Jau įvykusių renginių akimirkos

bottom of page