top of page
  • Per kiek laiko gausiu užsakytas prekės?
    Prekės išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas. Atitinkamai Lietuvoje jos pasiekia gavėją per 3-4 darbo dienas, o užsienyje – priklausomai nuo atstumo, tačiau įprastai nuo 5 iki 14 darbo dienų. Išlyga yra prieškalėdinis laikotarpis arba Black Friday, kuomet ties siuntų tarnybos, tiek kiti tiekėjai dėl užsakymų gausos gali užtrukti šiek tiek ilgiau. Apie tai visuomet raštu informuojame atitinkamame pirkimo žingsnyje.
  • Ar prekės siunčiamos į užsienį?
    Taip, prekės siunčiamos į bet kurią pasaulio šalį per Lietuvos paštą. Įsigijant prekes, atsiskaitymo procese reikia pasirinkti būtent šį būdą ir nurodyti kuo tikslesnį adresą. Siuntimo kaštai priklauso nuo šalies ir siuntos svorio. Juos nurodo Lietuvos paštas.
  • Ar galima prekes grąžinti?
    Prekių grąžinimo taisyklės perkant internetinėje parduotuvėje gaLiu shop 1. Prekių grąžinimas perkant MB Komunikacijos galia priklausančioje elektroninėje parduotuvėje adresu www.galiumoteris.lt vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso bei Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo nuostatomis. 2. Įsigiję prekę mūsų elektroninėje parduotuvėje Jūs turite teisę atsisakyti užsakymo ir grąžinti prekę, net jei ji yra kokybiška, per 14 dienų nuo prekės pristatymo datos, jeigu: 2.1 grąžinama prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje; 2.2 prekė yra nenaudota ir nesugadinta (įrenginys neaktyvuotas); 2.3 prekė yra nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos ir nenuplėštos apsauginės plėvelės); 2.4 grąžinama prekė yra pilnos komplektacijos su visa gamintojo pridedama dokumentacija; 2.5 grąžinant prekę pateikiamas jos įsigijimo dokumentas. 3. Jei pageidaujate grąžinti prekę, susisiekite su mumis el. pašto adresu galiushop@gmail.com. 4. Pinigai už grąžintas prekes bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą per 14 darbo dienų nuo paskutinės grąžintos prekės gavimo datos. 5. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, mes ar mūsų atstovas nepriima daikto grąžinimui. 6. Daiktas turi būti grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota. 7. Prekes grąžinate Jūs savo kaštais pardavėjo nurodytu adresu, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl netinkamos prekės kokybės. 8. Kai grąžinama nekokybiška prekė, mes įsipareigojame priimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju, kai mes neturime analogiškos prekės, grąžiname Jums už prekę sumokėtus pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą. 9. Transportavimo išlaidos nėra grąžinamos (vartotojui tenka tik tiesioginės prekių grąžinimo išlaidos).
bottom of page