top of page

Kaklo papuošalas "gaLiu" iš perlų, Cirkonio ir hematito

00134
€42.00
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Šis vėrinys iš gėlavandenių perlų, Cirkonio burbuliuku, hematito rutuliukų ir nerūdijančio plieno detalių yra viso komplekto dalis. Jį drąsiai galima nešioti vieną arba derinti su kitais komplekto vienetais. Pavyzdžius pamatysi nuotraukose!

Vėrinio ilgis: 40-45 cm.


🚛 Užsakyta prekė išsiunčiama per 1-2 d.d. nuo užsakymo gavimo. Lietuvoje per kurjerius pristatoma per 1-2 d.d.

🛫 Pristatymas į užsienį vykdomas per Lietuvos paštą. Priklausomai nuo šalies užtrunka 7-14 d.


Mes - dvi labai skirtingos, bet viena kitą visuomet stipriai palaikančios moterys, Liucina Rimgailė (gaLiu moteris) ir Simona Brazdžionytė (Menas be ribų), suvienijusios kūrybines jėgas, įprasminome tiek mūsų, tiek visų moterų gebėjimą eiti per gyvenimo etapus savarankiškai, bet tuo pačiu jausdamos poreikį tai bendrystei, kuri suteikia dar daugiau galios.

Pristatome mūsų bendrą kūrinį - gėlavandenių perlų, nerūdijančio plieno, hematito, kriauklių ir Primero kristalo vėrinius. Juose visuose yra žodis "gaLiu", kuris simbolizuoja moters tikėjimą ir pasitikėjimą savimi, ryžtą ir drąsą eiti savo pasirinktu keliu. Norėtume, kad jie lydėtų kuo daugiau moterų ir kasdienėse situacijose palaikytų bei primintų - aš tikrai galiu!

Juk perlas - tai perlamutro rutuliukas, gimęs iš to, kad moliuskas sluoksniais, ilgą laiką gaubė į kriauklę patekusį svetimkūnį! Mes, moterys, darome tą patį - iš diskomforto sukuriame dar nuostabesnius dalykus!


Perlų reikšmė

Vienareikšmiškai atsakyti, kokia yra perlų reikšmė, yra labai sunku, praktiškai neįmanoma, kadangi skirtingose pasaulio vietose ji skiriasi. Pavyzdžiui, induistai ir budistai teigia, jog perlai simbolizuoja mūsų vidinę išmintį, stiprinančią mūsų ryšį su dieviškumu. Tuo tarpu, senovės Romoje perlai buvo statuso, turto bei klestėjimo simbolis. Buvo manoma, jog perlai garantuoja ilgaamžiškumą, išsaugo grožį bei jaunystę. Įdomu ir tai, jog per kryžiaus žygius kai kurie riteriai perlus nešiojosi kaip apsauginius amuletus.

Visgi, bendrai sakoma, jog perlai reiškia išmintį, ramybę, sąžiningumą, ištikimybę ir tyrumą. Dažniausiai, norint nustatyti perlų reikšmę, yra atkreipiamas dėmesys ir į jų spalvą. Balti perlai simbolizuoja tyrumą ir nekaltumą, rožiniai – meilę ir romantiką, gelsvi – optimizmą, kūrybiškumą, o juodi – apsaugą.

Šaltinis.

Išsaugoti prekę
lasas_3 copy.png
ATSILIEPIM

imai

a8.png
a7.png
a6.png
a9.png
bottom of page