top of page
liucina-rimgaile-galiu-moteris.JPG

El. žurnalas "gaLiu moteris"

Tai unikalaus turino el. leidinys, kuriame susipina visi įmanomi formatai - tekstai, nuotraukos, vaizdas, garsas, skonis ir emocijos!

El. žurnalas "gaLiu moteris" skirtas šeimos moterims, kurios dirba ir/ar kuria. Kurios jau patyrė tapimo mama kelionę. Kurios dažnai nori sau pasakyti "aš gaLiu!", tačiau vis dar dažnai sprendžia kalambūrą "mano asmeniniai bei savirealizacijos poreikiai vs. šeimos poreikiai".

Čia viskas kuriama taip, kad gautum įkvėpimo ir motyvacijos savirealizacijai, pilnatvės ir geros savijautos kupinam gyvenimui! Pradėjusi skaityti straipsnius, gaminti šiuolaikiškus desertus ir klausydama neapsakomai motyvuojančių podcast'ų, pasijausi įkvėpta pasirūpinti savimi. Patenkinti ne tik bazinius, bet ir aukštesnius savo poreikius. Iš kurių bene daugiausiai džiaugsmo ir malonumo teikiantis - savirealizacija! Ji kiekienai ateina skirtingai - per kūrybą, atsidavimą šeimai, tarnystę, savanorystę, darbą ir kt.

Ar jau žinai kas labiausiai motyvuoja ir įkvepia Tave??

El. žurnalo turinys pateikiamas slaptame puslapyje!

Užsisakyti žurnalą galima per Contribee.com:

Kiekvieną mėnesį prenumeratorės į savo el. pašto dėžutę gauna laišką su specialia nuoroda ir slaptažodžiu. Tokiu būdu patenka į specialų puslapį, kuriame visas žurnalo turinys pateiktas estetiškai, įdomiai ir infografiškai.

Kaip tai atrodo?

liucina-rimgaile-galiu-moteris.JPG

01

Straipsnis

Kiekviename numeryje perskaitysi po 1 straipsnį, praplėsi žinias ir akiratį šiomis temomis:

  • moters fizinė ir emocinė gerovė (ang. wellness);

  • savirealizacija (ang. self-actualization);

  • mityba;

  • palaikymas (ang. women-empowerment);

  • motyvacija;

  • tobulėjimas (ang. self-improvement);

  • antreprenerystė (ang. entrepreneurship);

  • bendrystė (ang. community);

  • gyvenimo balansas (ang. life balance) ir kt.

02

Atitinkamos srities specialisto komentaras

Prie kiekvieno straipsnio rasi atitinkamos srities specialisto komentarą. Pvz. rugsėjo mėnesį sužinojome daug informacijos apie cukraus pakaitalą ksilitolį. Visus surinktus duomenis įvertino bei savo komentarais papildė gydytojas dietologas Edvardas Grišin.

Kadangi temos labai skirtingos, specialistus atrenku pagal būtinas kompetencijas. Savo žiniomis dalinasi ir šį leidinį praturtina: gydytojai, psichoterapeutai, asmeninio augimo specialistai, dietistai, dietologai, verslo strategai ir specialistai, gyvenimo būdo specialistai ir kt.

9IWrli9S.jpeg

03

Autoriniai receptai

4 receptai – po 1 kiekvienai mėnesio savaitei (arba 2, jei pasirinkai pirmąjį planą). 

 

Kartais per maistą rūpinsimės savo kūnu, o kartais tiesiog švęsime gyvenimą su gardžiu kąsniu burnoje!

Visuomet stengsiuosi pažvelgti kūrybiškai, pasiūlyti skirtingo sudėtingumo receptus. Tam, kad būtų įdomu pažinti naujus skonius ir tuo pačiu išmokti naujų dalykų, tobulėti.

04

Net 2 kokybiški podcastai video formatu!

Kiekvieną mėnesį Tavęs laukia absoliutus įkvėpimas ir motyvacijos kalnas iš mano kalbinamų gaLiu moterų!

Kas yra gaLiu moteris?

Tai:

30+ metų moteris,

siekanti savirealizacijos per savo darbą ir/ar kūrybą,

aiškiai atradusi saviraiškos būdą,

patirusi tapimo mama kelione,

įgavusi įvairiapusiškos patirties, kuria mielai dalinasi,

įkvėpianti savo asmenybe, darbais, mąstymu ir požiūriu į gyvenimą!

Viena pirmų mano pakalbintųjų tapo etiketo ekspertė ir lektorė Indrė Sapagovaitė Briedelienė.

El. žurnalo turinys pateikiamas slaptame puslapyje!

Užsisakyti žurnalą galima per Contribee.com:

Kiekvieną mėnesį prenumeratorės į savo el. pašto dėžutę gauna laišką su specialia nuoroda ir slaptažodžiu. Tokiu būdu patenka į specialų puslapį, kuriame visas žurnalo turinys pateiktas estetiškai, įdomiai ir infografiškai.

Simona K.

GALIU moterims skirtas leidinys - šiuolaikinei moteriai skirta informacija inovatyviai, jai patogiais būdais, su gražiu dizainu, o svarbiausia pasiekiama tada - kada skaitytojai norisi ir patogu: telefonu, per kompiuterį ar kt. Vienos mėgsta skaityti - joms ilgesnis tekstas, kitos mėgsta klausytis - joms net du interviu su rinkos burbulo specialistėmis iš kurių galima įsikvėpti, pasilepinimo receptais Liuciniški, kur ji nenutolo nuo savo esaties ką nuolat pasakoja savo socialiniuose tinkluose. Smagu matyti, kad LT rinkoje atsiranda nišiniai ir specializuoti turinio projektai, kurie įkvepia LT moteris, kurios jau dabar GALI ar artimiausiu metu planuoja pradėti savo kelionę. O kada jei ne dabar kai vaikams rugsėjo 1oji, o mums Back to city laikotarpis. Jei investuoti į save - tik su kokybišku turiniu, o smegenims labai padeda nauja, kitu kampu, visai kitokia nei visad domiesi informacija, tad nustebimo efektas gaunant tokį leidinį visad garantuotas ir tikiu, kad taps įkvėpimais ne vienai.

 

Sėkmės visiems kuriantiems ir skaitantiems.

Pasiruoškite save stebinti ir apdovanoti.

Asta

Ne ne, Liucina! Jeigu kam ir reikia dėkoti, tai tik Jums!!!  Jau pusę mėnlaiškio perklausiau/perskaičiau ir galiu patvirtinti-Jums tikrai pavyko! Nepavarkite skleisti grožio, gėrio ir pozityvo  O aš jau beveik patikėjau, jog irgi gaLiu!  

Aneta P.

Straipsnis labai gerai susiskaitė, taip aiškiai viskas parašyta, o naudingos informacijos tikrai daug! Podcasto besiklausant aplamai buvo toks jausmas, kad su gerom draugėm plepam, toks nuoširdus ir nebanalus pokalbis   matyt čia tas atitikimas, kai pati esi mama ir visos tos problemos labai artimos  Na o Barboros krepšelyje jau visi produktutai sudėti, belieka sulaukti kurjerio ir pagaminti!

Renata K.

Viena naujausių transformacijų žiniasklaidos rinkoje – asmeniniai tinklaraščiai, naujienlaiškiai pretenduojantys užimti tradicinių žurnalų vietą. „Pretenduojantys“, nes daliai auditorijos skaitinys internete niekada neatstos vartant šnarančius žurnalo lapus skaitomo turinio. Taip pat, tinklaraščių, naujienlaiškių tekstai dažnai apsiriboja asmenine nuomone, patirtimi, įžvalgomis – tokius smagu skaityti, jei pritari autoriaus nuomonei, ypač jei autorius imponuoja, žaviesi juo kaip asmenybe, turinio kūrėju. Bet! 

 

Bet mažėjant žurnalų pasiūlai ir jų tiražams, kokybiško turinio poreikis nemažta. Tokį radau Liucinos leidinyje „gaLiu“ moteris. Pačiai tai buvo gan kiek netikėta! Straipsnis apie ksilitolį išsamus, papildytas specialisto komentaru, čia pat – receptai, kviečiantys išbandyti šią cukraus alternatyvą. Vis tik labiausiai dėmesį prikaustė podcas’tai arba tinklalaidės. Nors pokalbiai įrašyti Liucinos namuose, prisėdus ant sofutės ir mėgaujantis kava bei desertais, jie gilūs, apgalvoti, nebėgantys paviršiumi, bet kapstantys kiekvienai kuriančiai, siekiančiai, svajojančiai moteriai svarbius klausimus. 

 

Liucina, linkiu, kad labai stiprus startas būtų visų ateities „gaLiu“ moteris“ e-leidinių pagrindas, leisiantis kurti ir puoselėti stiprią, bendrų vertybių vienijamą, įkvepiančią bendruomenę! 

Laura J.

Tekstai puikūs, labai greitai susiskaitė  receptai dar laukia savo eilės būti išbandytiems, labiausiai suintrigavo Matcha panakota  pirmasis podkastas su Indre taip pat  įdomus ir įtraukiantis, neprailgo jo klausytis  Taip ir toliau, Liucina! Jūs ta tikroji gaLiu Moteris!
bottom of page