top of page
galiu.png

Reikėjo 10 metų nuosavų verslų patirties.

Tiek pat paryčiais prasidėjusių produktyvių dienų.

Dešimčių organizuotų renginių bei vestuvių.

5 atidarymų ir 1 uždarymo.

Arti 100 sukurtų darbo vietų.

Apie 400 pačios sukurtų receptų.

Šimtų tonų parduotų desertų.

1 prezidentavimo kadencijos.

3 išleis knygų.

1 pagimdyto vaiko.

1 santuokos.

Kelių stiprių asmeninių krizių.

Tūkstančių išgertų kavos puodelių.

Begalės asmeninių ir viešų pokalbių.

Kad suprasčiau, jog

gali

KIEKVIENA

SIEKTI ir pasiekti.

Trokšti savirealizacijos.

JAUSTIS laiminga.

Leisti sau norėti.

Leisti sau nenorėti

RINKTIS.

Būti nepatogia.

Daryti dėl savęs.

Priimti sprendimus. 

Jausti gyvenimo prasmę.

liu_01.png

Labas!

Mano vardas Liucina.

Džiaugiuos, kad užsukai ir kad galėsime bent virtualiai susipažinti!

 

Šis puslapis - tarsi mano sielos namai. Jaučiu, kad rašymas (ypač ranka) man yra viena maloniausių darbo dalių. Be to, jis ne kartą padėjo man išspręsti išties sudėtingas gyvenimo situacijas:

  • paleisti nuoskaudas;

  • susitaikyti su vyru ir drauge;

  • po didelių profesinių pokyčių ir sūnaus gimimo atsakyti sau į klausimą „Kas esu?“;

  • pradėti aiškintis „Kas MAN yra gyvenimo prasmė, kuri atneša laimės jausmą?“. Kitaip tariant, „Kas yra mano ikigai?“

_SK68463.jpg
lasas_3 copy.png
_SK69124.jpg
lasas_3 copy.png

ikigai?

KAS YRA

Japoniškas žodis ikigai (生き甲斐) susideda iš simbolių 生き, reiškiančių gyventi arba būti gyvam, ir 甲斐, reiškiančių efektą, rezultatą, vertę, prasmę arba naudą. Taigi, tai yra apie „gyvenimo tikslą“ arba „raison d'être“. „Ikigai“ reiškia žmogaus asmeninės gyvenimo prasmės apibrėžimą, susijusį su jo talentais, aistra ir profesija, taip pat tuo, ką jis gali duoti plačiajam pasauliui.

 

Visa tai atvaizduoja Venno diagrama - laimę atrandi, kai pavyksta atrasti sąlyčio tašką tarp: a) to, kas tau gerai sekasi; b) už ką tau gali būti atlyginta; c) ko reikia pasauliui ir d) ką tu myli/kam jauti aistrą.

 

Ikigai yra japonų filosofija, kilusi iš Okinava salos. Anot jos gyvenotojų, šis dalykas verčia mus rytais šokti iš lovos. Tai priežastis pabusti ryte!

galiu.png

ikigai atėjo į mano gyvenimą?

KAIP

Pirmą kartą šį žodį išgirdau 2020 metais. Tuomet man pasirodė pernelyg sudėtingas reikalas ir nutariau nesigilinti į ikigai diagramą bei kitus principus. Ir tik 2023, kuomet pati patyriau jausmą „Tai kas aš esu? Kokia mano vertė ir tikroji prasmė? Ką galiu duoti žmonėms? Kodėl jaučiu, jog kad ir kaip dievinčiau savo sūnų, norėčiau atsiduoti šeimai, iki galo prisipildžiusi pasijuntu darydama ką nors papildomai - bent kelioms valandoms išvažiuodama padirbėti arba keliaudama?“.

 

Taip pat ne pirmus metus kartoju, kad skirtingoms moterims, skirtingi dalykai neša laimę. Vienos 100% realizuoja save motinystėje ir santuokoje, kitos samdomame darbe, o trečios – nuosavame versle. Be to, mane labai sužavėjo Robin Sharma knyga „Lyderis be titulo“, kurios pagrindinė mintis irgi yra apie tai, kad visi gimstame genialūs, tačiau dažnas numiršta pasirinkęs vidutinybės kelią. Apie tai, kad kiekvienas GALIME pasiekti aukštumų bet kurioje, mūsų talentams atliepiančioje srityje ir tai visiškai nėra susiję su turimo kabineto, komandos ar atlyginimo dydžiu.

 

Taigi, tik po 3 metų suvokiau, jog mano įsitikinimai ir vertybės yra tos pačios, kaip japonų praktikuojama ikigai filosofija! Nutariau į ją gilintis ir pakviesti į šią kelionę jus!

_SK69263.jpg
lasas_3 copy.png
_SK68457.jpg
lasas_3 copy.png

„gaLiu moteris“?

APIE KĄ YRA

Ši erdvė skirta moterims, kurios kaip ir aš, yra tame etape, kai norisi pažinti save geriau, atpažinti gyvenimo dėsningumus, išmokti naujų dalykų, skaniai valgyti ir švęsti gyvenimą kasdien!

 

Nusprendžiau dalintis savo mintimis bei atradimais. Taip pat kurti didelę išliekamąją vertę turinčius produktus, kurie padeda moterims puoselėti save, gražinti savo gyvenimą, tobulėti, pasijusti išsipildžiusiomis ir pakankamomis. O kadangi mano begalinė aistra ir neatsiejama dalis yra maistas, privalėjau ir jam skirti garbingą vietą.

 

galiu.png

asortimentas

gaLIU

Per daugiau kaip 10 metų kuriamų nuosavų verslų supratau, kad viena didžiausių mano stiprybių yra kūrybiškumas, inovatyvumas, pozityvus mąstymas ir gebėjimas įkvėpti aplinkinius eiti į priekį, kurti visomis prasmėmis gražesnį gyvenimą, kuriuo gera mėgautis kasdien. Būtent su tuo susijęs visas asortimentas, kurį rasite čia esančioje el.parduotuvėje. Čia patenka tai, kas atliepia mano vertybėms - yra laikui bei madai nepavaldu, kokybiška ir turi išliekamąją vertę. Tai, ką galime pamatyti ant kuriančios, dirbančios moters darbo stalo.

Ne kartą įsitikinau kokią naudą neša rašymas ranka! Taip pat radau tai patvirtinančių psichologų išvadų. Dėl to gaLiu shop parduotuvėje rasite produktus, kurie skatins tai daryti dažniau – rašyti laiškus ir atvirlaiškius mylimiems žmonėms, palikti raštelius, pildyti prisiminimų knygas, kurios keliaus ateities kartoms.

 

Tikiuos bei tikiu, kad ir jums bus gera kartu keliauti, skaityti, gaminti, ragauti, domėtis ir tobulėti! Visuomet nuoširdžiai laukiu jūsų grįžtamojo ryšio komentarų skiltyje bei el.paštu Liucina.rimgaile@gmail.com!

 

Būsiu be galo laiminga, jei mūsų pažintis įgaus vis daugiau gylio.

Su šypsena ir dideliu dėkingumu, kad esi čia!

lIU.png
_SK68161.jpg
lasas_3 copy.png
bottom of page