top of page

Šokoladiniai keksiukai su varške

Prisipažink, kiek kartų esi ieškojusi Google šokoladinių keksiukų recepto?? Mano žiniomis, tai vienas populiariausių raktažodžių receptų kategorijoje :) na, darau prielaidą, kad šokoladiniai ir kakaviniai traktuojami kaip vienas ir tas pats. Šiame recepte taip pat.


Taigi, siūlau pasigaminti puikius, kvapnius, drėgnus keksiukus. Super greitai užmaišomi, iš pačių paprasčiausių, dažniausiai namuose randamų produktų. Pasiruošusi?? Pradedam!


RECEPTAS


Biskvitui:

120 g sviesto (išlydyto ir atvėsinto)

120 g cukraus

180 g pieno

2 kiaušiniai

230 g miltų

30 g kakavos

2 šaukšteliai kepimo miltelių

(pasirinktinai) šokolado gabaliukai

Varškės įdarui:

pakelis varškės

1 kiaušinis

20-30g cukraus

šiek tiek vanilės

(pasirinktinai) uogos


  1. Orkaitę įkaitinti iki 170C.

  2. Sviestą sumaišyti su cukrumi, kiaušiniais ir pienu. Atskirame dubenyje sumaišyti miltus, kakavą, kepimo miltelius ir šokolado gabaliukus, jei dėsi.

  3. Abiejų dubenų turinį sujungti ir išmaišyti (kuo trumpiau, tik kol neliks sausų dalių) ir supilstyti į keksiukų kepimo formeles.

  4. Varškę sumaišyti su kiaušiniu, cukrumi ir vanile. Uždėti po šaukštelį ant kakavinės tešlos. Taip pat galima įspausti, pvz. šilauogių.

  5. Kepti apie 25min.


Skanaus!!


Mano šaunuolės sekėjos išbandė šį receptą AKIMIRKSNIU! Rezultatai nuostabūs :) štai kelios jų atsiųstos nuotraukos.Kviečiu savo nuomone ir rezultatais dalintis komentaruose!

234 views0 comments

Comentarios


bottom of page