top of page
auksinis_logas copy.pngGALIU_MOTERIS_03.png

Prenumeruojamas E-leidinys

liu_01.png

Labas,

gaLiu moterie,

MIELA

Ačiū labai už tikėjimą ir pasitikėjimą manimi! Esi viena pirmųjų, gavusių šį laišką ir prieigą prie slapto puslapio, todėl iš visos širdies tai vertinu ir padarysiu viską, kad pateisinčiau lūkesčius!

 

Nusprendžiau kiekvieną mėnesį išleisti šį el. leidinį, kuriame temos apims moters fizinės ir emocinės gerovės (ang. wellness), mitybos, palaikymo (ang. women-empowerment), motyvacijos, tobulėjimo (ang. self-improvement), antreprenerystės (ang. entrepreneurship), bendrystės (ang. community), gyvenimo balanso (ang. life balance) ir kitas svarbias temas. 

 

Puikiai suprantu, kad mus visas sieja daugiau ar mažiau panašūs dalykai - mes trokštame jaustis reikalingomis, tobulėti, realizuoti save per kūrybą, darbus arba šeimą, jaustis laimingomis, gražiomis! Visa savo esybe patirti KASDIENĮ jausmą, jog gyvenimas nuostabus, jis turi prasmę ir ŠVIESIĄ ATEITĮ. Beje, tuo tiki ir japonai, kurie laimę randa itin smulkiuose dalykuose, suteikiančiuose didelį pasitenkinimą, džiaugsmą ir egzistavimo prasmę. Jie tai vadina ikigai-kan – ši sąvoka neturi trumpo, konkretaus vertimo, tačiau būtent to linkiu kiekvienai mūsų! Juk mes – gaLiu moterys ir mes TIKRAI GALIME! ☺

Taigi, dar kartą dėkoju ir kviečiu skaityti, ragauti, klausyti ir žiūrėti pirmąjį el. “gaLiu moteris” leidinį! Tavo dėka, iš lėto pradės pildytis mano svajonė - žodinę, rašytinę ir vizualiąją komunikaciją paversti savo profesija, savo gyvenimu.

_SK65942.jpeg
lasas_3 copy.png

šiame

KAS LAUKIA

 e-leidinyje?

ratas.png

1

TEMINIS

straipsnis

Straipsnis temomis, kurios vienaip ar kitaip susijusios su moters fizine ir emocine gerove, mityba, savirealizacija, gyvenimo balansu, tobulėjimu, antrepreneryste ir kt.

Visuomet kviečiu palikti grįžtamąjį ryšį ir siūlyti TAU rūpimas temas!

ratas.png

1

SPECIALISTO

komentaras

Specialisto komentaras po mano surinkta informacija ir pasidalintomis mintimis.

Pirmame leidinyje parašiau straipsnį, susijusį su mityba, todėl atitinkamai pasirinktas specialistas yra aukštos kvalifikacijos gydytojas dietologas. Kitoms temoms kalbinsiu psichoterapeutus, asmeninio augimo ir kitus specialistus.

ratas.png

4

receptai

4 receptai – po 1 kiekvienai mėnesio savaitei (arba 2, jei pasirinkai pirmąjį planą).

 

Kartais per maistą rūpinsimės savo kūnu, o kartais tiesiog švęsime gyvenimą su gardžiu kąsniu burnoje!

Visuomet stengsiuosi pažvelgti kūrybiškai, pasiūlyti skirtingo sudėtingumo receptus. Tam, kad būtų įdomu pažinti naujus skonius ir tuo pačiu išmokti naujų dalykų, tobulėti.

ratas.png

2

VIDEO

tinklalaidės

Net 2 kokybiški, profesionaliai parengti video įrašai su itin stipriomis, savo asmenybe ir darbais/kūryba išsiskiriančiomis moterimis, kurios jau patyrė tapimo mama kelionę.

 

Jose TOKS begalinis įkvėpimas ir motyvacija! Tiek išminties ir tuo pačiu gyvenimiško paprastumo. Esu tikra, kad liksi sužavėta ir tuo pačiu paliesta kiekvienos jų.

JrVu9QVt.jpeg
lasas_3 copy.png
auksinis_logas copy.pngGALIU_MOTERIS_03.png

Svarbiausi pokyčiai visuomet prasideda nuo savęs, todėl pirmajam leidiniui pasirinkau parašyti apie mitybą ir saldumą.

Vasarą pajutusi energijos trūkumą, apatiją, niūras nuotaikas ir atlikusi tyrimus, sulaukiau rezultatų, kurie parodė visos eilės hormonų disbalansą mano organizme. 1/3 gydytojos rekomendacijų sudarė mitybos pokyčiai. Gali įsivaizduoti, kaip sunku buvo atsisakyti saldžių pusryčių!? Visgi gaLiu patikinti, jog nėra nieko neįmanomo! 

Žinoma, desertai visiškai iš mano gyvenimo nedingo – tik paskatino dar daugiu domėtis apie galimus ir sveikatai palankesnius jų variantus. Parengiau straipsnį apie cukraus pakaitalą ksilitolį: kokia tai medžiaga, kur ksilitolį galima naudoti. Šiame mėnraštyje rasi patarimų, kaip ksilitolį galima naudoti desertuose bei kepiniuose, receptų, kuriuose iškart galėsi pritaikyti šias žinias, bei gydytojo dietologo Edvard Grišin komentarą apie šį cukraus pakaitalą.

Kviečiu kartu su kokybišku desertu kurti gražius bei prasmingus ritualus bei linkiu įdomaus skaitymo! 

Ksilitolis

STRAIPNIS

Na, prisipažink, kiek kartų vardan savęs ar šeimos narių bandei pakeisti cukrų įvairiausiais natūraliais ir nenatūraliais saldikliais? Ar visada pavyko ištarti visus "...-olius"? Ar nebuvo sunku susigaudyti jų pasiūloje ir panašumuose, skirtumuose? O dar visi tie bandymai, per kuriuos kartais pavyksta, o kartais tenka pripažinti, jog gavosi nesąmonė?

Labai tikėtina, jog jau esi bandžiusi ksilitolį arba kitaip vadinamą beržų cukrų. Parengiau išsamų straipsnį apie jį, jo naudojimą ir (ne)naudas. Taip pat patarimus, kaip sėkmingai juo pakeisti cukrų desertuose. Lyginant su kitais pakaitalais, ksilitolis turi gan daug privalumų, tad kviečiu su jais susipažinti!

ksilitolis.png
lasas_3 copy.png
strapsnis_manau

morisfoto/Shutterstock

citrinini keksas manau
f9yvRWfn.jpeg
lasas_3 copy.png

Citrininis keksas

1 RECEPTAS

INGREDIENTAI (jie visi turi būti kambario temperatūros!):

200 g sviesto

150 g cukraus (arba ksilitolio)

3 dideli kiaušiniai

180 g kvietinių miltų (arba beglitimių mišinio)

30 g bulvių krakmolo

1 citrinos žievelė

100 g citrinos sulčių

6 g kepimo miltelių

2 RECEPTAS

Mano mėgstamiausias beglitimių miltų mišinys

INGREDIENTAI

55 g kukurūzų miltų

55 g ryžių miltų

35 g migdolų miltų

35 g avižinių miltų

Visus miltus sumaišyti prieš įdedant į ruošiamą kepinio tešlą.

Taip pat labai rekomenduoju įdėti 3g ksantano dervos, kaskart kai naudojate šį ar kitą miltų be glitimo mišinį. Nors skamba labai mistiškai, tai absoliučiai natūralus ir saugus produktas, kurio galite rasti, pvz. ČIA.

IMG_3985.jpg
lasas_3 copy.png
4fP-IvpK.jpeg
lasas_3 copy.png

Sausainiai su riešutais ir šokoladu

3 RECEPTAS

INGREDIENTAI

120 g kambario temperatūros sviesto

80 g cukraus arba ksilitolio

1 didelis kiaušinis

250 g kvietinių miltų

Žiupsnis druskos

4 g kepimo miltelių

2 g sodos

100 g pasirinkto šokolado (aš naudoju kartųjį, lašeliais)

50 g pasirinktų riešutų (pas mane įvairių riešutų mišinys, kurį prieš tai šiek tiek pakepinau)

sauainia_dagiau

Matcha panna cotta su mangais ir pasifloromis

4 RECEPTAS

Ši panna cotta yra visiškai augalinė ir tikrai sveikatai palanki! Be to, kad joje nėra laktozės, miltų, galima išvengti cukraus, ji dar praturtinta Matcha arbata, kurios poveikis mūsų organizmui yra be galo teigiamas! Ar norėtum apie tai sužinoti daugiau?? Būtinai parašyk man!

image00002.jpeg
lasas_3 copy.png
matcha daugiu
lasas_3 copy.png
gaLiu

podcast #1

Pirmasis, debiutinis mano pokalbis su absoliučiai nuostabia moterimi, sertifikuota etiketo ekspertė ir lektore, mama, žmona, sese ir drauge - Indre Sapagovaite Briedeliene! Tiesiog netvėriau džiaugsmu, kai Indrė sutiko dalyvauti bei palaikyti mano sumanymą, o dabar su didžiuliu pasididžiavimu dalinuosi su tavimi! 

Šįkart nekalbėjome kaip reikia sudėti rankas ar kokio ilgio suknelę pasirinkti einant į darbo pokalbį. Tačiau palietėme temas, kurios ne kartą sugraudino mus pačias:

 • Ką atneša kūryba?

 • Kas padeda suprasti kuria linkme judėti, ar esi savo vietoje?

 • Ką darant galima pasiekti trokštamų rezultatų?

 • Ar svajonės kainuoja?

 • Ar sustoti arba atidėti reiškia pralaimėti?

 • Kaip realybėje atrodo darbo ir motinystės derinimas?

 • Kokios reikšmingiausios motinystės pamokos?

 • Ką reiškia jausmas, kai atrodo, jog „net oras ne mano“?

 • Kodėl svarbu judėti, sportuoti?

 • Ar svarbu turėti savo bendruomenę?

 • Kokie didžiausi Indrės „gaLiu momentai“?

 • Kaip įveikti savo baimes ir ką tai atneša?

Galėčiau dar rašyti ir rašyti, nes Indrė - vienareikšmiškai gaLiu moteris iš didžiosios raidės! Visgi, mano miela, palieku malonumą viską išgirsti ir pasikrauti milžiniško įkvėpimo tau pačiai!

gaLiu

podcast #2

Antrasis mano pokalbis yra su brandų stratege Sonata Šulce. Kokia originali, drąsi, nestandartinio mąstymo moteris! Tokia sąmoninga, kad drąsiai galėtų tapti mindfulness ambasadore ir ne dėl to, kokius diplomus įgijo, o kaip išties gyvena, kokius pasirinkimus daro, kaip jau 15 metų kuria bendrą gyvenimą su savo vyru ir kokias vertybes SAVO pavyzdžiu skiepija auginamoms net 2 mergaitėms - Anai ir Kotrynai. Pokalbyje išgirsi:

 • Kas didžiąja dalimi suformavo Sonatos asmenybę ir požiūrį į gyvenimą?

 • Kokiais būdais galima skiepyti vaikams kūrybiškumą? Ką tai duoda?

 • Kaip su gyvenimo partneriu atsidurti „on the same page“?

 • Kaip prisibelsti į jo širdį ir protą?

 • Kokios buities taisyklės padeda gerinti gyvenimo kokybę? Kaip jas kurti ir diegti?

 • Kaip sąmoningai auginti meilę knygoms ir skaitymui?

 • Kodėl svarbu nuolat augti ir tobulėti, siekti vis geresnės savo versijos?

 • Kaip susijusios svajonės su neuroplastiškumu?

 • Kodėl svarbu leisti sau save koreguoti?

 • Kaip atsiriboti nuo aplinkos įtakos tavo gyvenimui?

 • Kokiu būdu galima sąmoningai pakeisti požiūrį į rūpimus dalykus?

 • Koks nusiteikimas padeda drąsiai imtis naujų darbų ir profesinių krypčių?

Be galo šilta. Kai kuriose vietose net atrodytų, kad neįmanoma, jog būtų ne mistinė būtybė, bet tuo pačiu visiškai žemiška, kūrybiška ir nuolat geriausios savo versijos siekianti gaLiu moteris! Esu 100% tikra, kad Sonatos mintys tave motyvuos gyventi pilna koja ir suvokti savo stiprybes, kurios nepriklauso nuo nieko kito - tik TAVĘS PAČIOS. 

Prieiga bus suteikta rugsėjo 18d.

lasas_3 copy.png
bottom of page