top of page
_L4A3149.jpg
auksinis_logas copy.pngGALIU_MOTERIS_03.png

Prenumeruojamas e-žurnalas

liu_01.png

Labas,

miela gaLingoji!

Negaliu patikėti, kaip greitai praskriejo laikas nuo pirmojo numerio pasirodymo! Ačiū kiekvienai esamai ir būsimai gaLiu moteriai už skirtą laiką ir pasitikėjimą! Už Tavo atsiliepimus, žinutes, pasidalinimus mintimis!

Tavo ir šios nuostabiai gražios rudeniškos gamtos įkvėpta, paktiškai lygiai mėnesį kūriau spalio mėnesio turinį! Labai stengiausi, kad jį skaitant ir klausant įsijungtų kuo daugiau Tavo jutimų. Kad akys mėgautųsi estetika, kad protas prisipildytų naujų, įkvėpiančių minčių, ir netgi pajudėtų uoslė ir skonio receptoriai.

Šis numeris labai... KARAMELINIS! Savo spalvomis, straipsnio temos giliu ir "sodrumu", pasirinktos specialistės profesionalumo ir kompetencijos lygmeniu, receptų skoniais ir poskoniais. Na, ir žinoma, podcast'ais! Vienas - tarsi saldi rudens melodija. Kitas - kardinaliai kitoks, bet tuo pačiu paliečiantis eiles gyvenimiškų ir svarbių temų. Kai kuriose vietose tikiu, kad supurtantis.

 

Šiame numeryje taip pat nuotraukos iš ypatingos fotosesijos. Pirmą kartą pasiryžau ją padaryti su žirgu. Kodėl? Nes norėjau parašyti apie savirealizaciją, o šis grakštus, bet tuo pačiu neįtikėtinai daug jėgos turintis gyvūnas talpina savyje daug jos simbolių. Jame lengvumas, buvimas savimi, tvirtas savo stiprybių žinojimas, ryžtingas ėjimas į priekį, nepriklausomai ar kelyje yra kliūčių, ar jų nėra. Taip pat tas užburiantis žvilgsnis, jautrumas ir šiluma...

 

Labai džiaugsiuosi, jei pajutai ką turiu omenyje ir man pavyko paskatinti Tavo širdį suspurdėti stipriau!

Žinoma, man nebūtų pavykę be Allos Budrienės talento ir nuotraukų :)

_L4A3039-Edit.jpg
lasas_3 copy.png

šiame

KAS LAUKIA

spalio numeryje?

ratas.png

1

TEMINIS

straipsnis

Spalio straipsnis yra apie SAVIREALIZACIJĄ:

 • Kas tai yra?

 • Kuo pirmiausia reikia pasirūpinti, kad galėtum siekti savirealizacijos?

 • Ar jos siekti gali tik išrinktieji?

 • Ką moteriai reiškia savirealizacija? Mokslinio ir pačių moterų paaiškinimo palyginimas.

 • Kas bendra tarp save realizavusių žmonių?

 • Kaip savirealizacija siejasi su gyvenimo prasme ir jausmu, jog jis vertas gyventi? (japonų pavyzdys ir knygos rekomendacija).

ratas.png

1

SPECIALISTO

komentaras

Šįkart parengtą straipsnį skaitė ir savo mintimis sutiko pasidalinti nepaprastai daug gyvenime pasiekusi ir patyrusi geštalto 

psichoterapeutė (EAGT, LGA), lektorė, supervizorių programos dalyvė​ Irena Lazauskienė.

Irena pati yra 2 vaikų mama, neįtikėtiną karjerą ne vienoje srityje padariusi, bet tuo pačiu be galo empatiška ir šilta moteris. Taigi, esu įsitikinusi, kad ji tas žmogus, kuris GALI suteikti ir jau suteikė TAU ir man labai daug! Jos komentaras po straipsniu.

ratas.png

4

receptai

Šįkart receptai labai skirtingi, bet juos apjungia spalvos, nuotaika ir du esminiai ingredientai - moliūgas ir karamelė!

1. Karamelė Dulce de leche;

2. Karamelinis sūrio pyragas su moliūgų kremų;

3. Moliūgų blyneliai (2 variantai - kvietiniai ir be glitimo);

4. Šilkiniai juodojo šokolado putėsiai.

Tikiu, kad išmoksi ne vieną naują dalyką, o skonių deriniai labai maloniai nustebins!

ratas.png

2

VIDEO

tinklalaidės

Spalį Tavęs laukia pokalbis su pianiste Ieva Dūdaite-Radžiūne. Girdėjau ne vieną jos interviu, mintinai žinau karjeros kelią ir pasiekimus, bet po šio pokalbio supratau, kad visa tai tik ledkalnio viršūnė, lyginant su tuo, koks lobis jos viduje!

Taip pat susipažinti su Lietuvoje puikiai žinoma ir gerbiama odontologe Valentina Kvaraciejiene. Ji be galo ryžtinga, tvirtą nuomonę turinti ir aiškiai už moterų poreikių prioretizavimą pasisakanti asmenybė!

_L4A2959-Edit.jpg
lasas_3 copy.png
auksinis_logas copy.pngGALIU_MOTERIS_03.png

Neseniai išgirdau, kad rugsėjo lygiadienis astrologiškai yra tarsi taškas, kuriame gali atsigręži į tai, kokius tikslus išsikėlei metų pradžioje ir jau gali įsivertinti, kokį derlių skini rudenį. Tuomet pagalvojau: "Ką??? Negi jau viskas, šiemet nieko nebepavyks??". 

 

Manau, kad šis numeris kupinas dalykų, kurie paskatins Tave kasdien keltis su šypsena, norėti tai daryti ir gyventi džiaugsmingiau! Jausti, kad kiekviena diena yra tinkama pradėti iš naujo ir kad net mažiausias žingsnis yra judėjimas į priekį. Nepriklausomai, koks mėnuo už lango ir koks planetų išdėstymas danguje.

 

Tikiu, kad skaitydama straipsnį, rasi atsakymus į klausimus apie savo savirealizaciją. Jei kažkas nesiseka, sužinosi į ką reikėtų atsigręžti. Taip pat sužinosi kokių savybių turi žmonės, kurie sėkmingai save realizuoja. Esu įsitikinusi, kad:

a) nusišypsosi suvokusi, jog esi viena jų!

b) sužinosi kaip nedaug trūksta (iš esmės mąstymo kampo pakeitimo), kad įžengtum į jų gretas.

Jei atvirai, man ir pačiai šis tekstas tarsi švelnus priminimas, jog "tu viską jau turi", tik nesustok ir priimk tai, kad gyvenime yra tiek baltų, tiek juodų tarpsnių. Jei tarpusavuje nuolat kinta!

Apie juodus ir baltus klavišus pirmąjame podcast'e taip pat kalbėjo Ieva Dūdaitė-Radžiūnė. Nors ji labai jauna, žinojau, jog pasidalins įspūdingomis istorijomis ir įkvėpimu atrasti savo pašaukimą bei žengti jo keliu! Taip ir nutiko. Visgi maloni staigmena buvo jos šeimos istorija, apie kurią ji TAIP atvirai papasakojo. Manau, kad neįkainojamų įžvalgų ras ypač vaikų turinčios mamos.

Kviesdama Valentiną Kvaraciejienę buvau tikra, kad bus drąsu, stipru, tikra! Kad ji pasakys tai, ką daugelis pagalvoja, bet nedrįsta pasakyti garsiai. Kad jos atsakymai bus kitokie, todėl atitinkamai sukels laviną alternatyvaus požiūrio minčių. Žinau, kad pavyko, tad pasimėgauk! :)

Savirealizacija

STRAIPNIS

Mieloji, 

 

šis tekstas Tau ir dėl Tavęs. Nežinau kitos būtybės, kuri turėtų TIEK duotybių, jėgos, kūrybiškumo, gebėjimų ir tuo pačių tiek dvejonių, nepasitikėjimo savimi ir būtinybės laviruoti tarp savo ir aplinkos poreikių, kaip MOTERIS! 

 

Ir visgi, Tu gali! Nepriklausomai kiek iššūkių reikia įveikti! Visuomet kaip upė randi kelią. Kaip nuostabus žirgas grakščiai, elegantiškai eini į priekį, nors ne vieną kliūtį tenka apeiti ar netgi peršokti! Pagavusi vėjo gūsį, pagaliau pajunti laisvę ir polėkį. Būtent tuomet pamatai pati ir kiti pastebi Tavo prigimtinių talentų, įdėtų pastangų, užsispyrimo ir nenugalimos galios rezultatą! 

Taigi, šį mėnesį kviečiu pasikalbėti apie savirealizaciją - saviraišką ir savo gebėjimų bei talentų išlaisvinimą.

_L4A3071.jpg
lasas_3 copy.png
spaliostraipsniszinau

morisfoto/Shutterstock

spalioreceptas1zinau
IMG_4856.JPG
lasas_3 copy.png

Karamelinis sūrio pyragas su moliūgų kremu

1 RECEPTAS

Šis sūrio pyragas yra nuostabiai kreminis, klampus, bet tuo pačiu lengvas ir toooks gardus!

Nors iš pradžių gali atrodyti, kad tai tik eilinis pyragas, jį pagaminusi išmoksi paruošti tiesiog TOBULĄ sūrio pyragų pagrindą! Jei nesinorės ar nebus laiko, gali naudoti pirktinius sausainius, bet šis kakavinis pagrindas... Trapus, traškus, puikiai laiko formą! Jis TIKRAI vertas Tavo dėmesio :)

Sūrio masė - stipriai karamelinė! Jai naudojau Dulce de leche iš antrojo recepto. Labai saldu, bet wow, kaip verta! Beje, jei vadovausiesi mano patarimais, "karšto vandens vonelės" daryti nebūtina.

Galiausiai, originalumui ir saldumui atsverti - mascarpone sūrio ir moliūgo kremas! Čia papildomai pasidalinau kaip paprasčiausia pasigaminti moliūgo tyrę, tad jau turbūt įsitikinai, kiek žinių pasistengiau perduoti! :)

2 RECEPTAS

Karamelė
Dulce de leche

Dulce de Leche yra iš Lotynų Amerikos kilusi karamelė. Išvertus pažodžiui tai reiškia "saldumynas iš pieno". Skirtingai nei įprasta karamelė, Dulce de Leche verdama iš pieno! Ir, tiesą pasakius, ji žymiai mažiau kaprizinga už savo pusseserę, kurią esame pratę ragauti. Na, ir taip gaunasi, jog žymiai mažiau kaloringa.

Ar skonis skiriasi? Taip. Dulce de Leche man primena saldainius "karvutė" Atrodo, kad kažkas juos išlydė ir praskiedė.

Tikrai labai skanu! Kai išbandžiau, pradėjau ją gaminti dažniau už klasikinę karamelę. Gal taip nutiks ir Tau?

IMG_4998.JPG
lasas_3 copy.png
spalioreceptas2zinau
IMG_4822.JPG
lasas_3 copy.png

Moliūgų blyneliai
(2 variantai)

3 RECEPTAS

Ar blyneliai gali būti verti el. žurnalo?? O, taip!!

Jie TOKIE minkštučiai, tokie kvapnūs! Beje, nededant cukraus, galima drąsiai receptą panaudoti nesaldžiai jų versijai.

Čia pateikiu net 2 variantus. Vienas yra su ruduoju cukrumi ir kvietiniais miltais, o kitas - su miltais be glitimo ir jei tik norisi, su cukraus pakaitalu.

Antrasis variantas man net įdomesnis! Nors tai nėra įprasta blynelio tekstūra, man patinka jų biresnė ir šiek tiek riešutinė konsistencija.

Jie tikrai skirti kurti ypatingus savaitgalio ryto ritualus!

spalioreceptas3zinau
4 RECEPTAS

Šilkiniai juodojo šokolado putėsiai

Na, ir ketvirtasis receptas, kuris skirtas tik suaugusiems. Juk šiame numeryje šis linkėjimas ir motyvas natūraliai pasikartojo tiek kartų - padaryk tai dėl SAVĘS!

Būtinai pasigamink ir pasimėgauk! Su atvėsintų burbuliukų arba vyno taure. Nors prie juodos kavos ar arbatos, turiu pripažinti, derės ne ką prasčiau.

Svarbiausias ingredientas čia - meilė ir dėmesys SAU!

IMG_5065.JPG
lasas_3 copy.png
spalioreceptas4zinau
lasas_3 copy.png
gaLiu

podcast #1

Ieva Dūdaitė-Radžiūnė - pianistė, vos prieš 3 metus sugrįžusi į Lietuvą po 11 metų gyvenimo skirtingose užsienio šalyse tarsi įsisuko į įvykių cunamį! Atrodytų, jos para turi tikrai daugiau nei 24 val. ir kad jos akivaizdus prioritetas yra neįtikėtinai sėkminga karjera, tačiau šiame pokalbyje pamatysi visiškai kitokią jos asmenybės pusę ir garantuoju, jog užsikrėsi noru kasdien norėti keltis iš lovos, šypsotis ir gyventi džiaugsmingiau! 

 

Jame išgirsi:

 • Kaip atrodo moters, gyvenančios trijų žmonių gyvenimus, kasdienybė?

 • Produktyvumas vs kontrproduktyvumas. Kaip su jais elgtis?

 • Kokie Ievos vaikystės išgyvenimai labiausiai suformavo ją tokią, kokia yra šiandien?

 • Kokie prioritetai Ievos gyvenime svarbiausi?

 • Kaip išlikti žemiška, šilta ir nuolankia, kai pasiekimai leidžia užriesti nosį?

 • Ar eiti pašaukimo keliu yra taip idiliška, kaip skamba iš šono?

 • Kaip suderinti kūrybą ir discipliną?

 • Kaip daryti progresą, kai darbas atrodo neįveikiamas?

 • Kas padeda kasdien atsikelti su džiaugsmu ir nugyventi dar vieną puikią dieną?

 • Kaip susitvarkyti su konkurencija, kuri alsuoja į nugarą?

gaLiu

podcast #2

Valentina - puikiai Lietuvoje žinoma estetinės odontologijos gydytoja. Be galo charizmatiška moteris! Tikrai tiesmuka, nes ne kiekvienas geba taip drąsiai išsakyti savo nuomonę net kontoversiškomis temomis ir "pasakyti kaip yra".

 

Tai įdomus, gan platus pokalbis, kurio ašis yra šeima ir moters savirealizacija, kaip sąlyga jos gerai fizinei bei emocinei sveikatai. Esu tikra, kad klaisydama ne kartą susimąstysi apie ribų nustatymą savo gyvenime ir apie atitinkamą prioritetų susidėliojimą. Gal net pasiskolinsi kelis būdus, kaip tai padaryti drąsiau?

 

Pokalbyje išgirsi:

 

 • Kaip Valentiną mato gyvenimą ir kodėl taip vertina kiekvieną dieną, o smulkmenas – kaip visiškai nereikšmingą dalyką?

 • Ar kitų žmonių nuomonė yra svarbi ir turėtų daryti įtaką mūsų gyvenimui?

 • Kodėl svarbu gyventi lėčiau, čia ir dabar?

 • Kodėl mums kyla egzistenciniai klausimai?

 • Kaip Valentina dėlioja prioritetus, kad spėtų viską, kas jai svarbu?

 • Moteris ir kaltės jausmas – ar jis neišvengiamas?

 • Kokiomis vertybėmis remiasi Valentina? Kaip jos pasikeitė?

 • Kas labiausiai formuoja žmogaus asmenybę?

 • Kodėl moterys taip blogai jaučiasi po gimdymo? Ką Valentiną keistų iš esmės?

 • Vaikus auginame ar jie auga patys?

 • Ar auklėjimas formuoja stiprią asmenybę?

 • Kas priveda poras prie skyrybų?

 • Savirealizacijos įtaka viso gyvenimo kokybei.

lasas_3 copy.png

Ar tau patiko??
Kokių minčių sukėlė šis numeris?

Būtinai pasidalink! Tai padės man geriau pažinti Tave, tobulėti ir kurti dar naudingesį turinį.

Taip pat kviečiu savo įspūdžiais apie šį el. žurnalą dalintis soc. tinkluose ir žymėk @liucina.rimgaile bei #galiumoteris!
Tai padariusioms ir pakvietusioms draugę, mamą, sesę ar kolegę įsigyti, PADOVANOSIU lapkričio numerį!

_L4A3584-Edit.jpg
bottom of page